Cart
SL 7378 ALS P365 BLK RH
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
PPU 44MAG JHP 240GR 50/500
×
TRIJICON ASCENT 1-4X24 30MM
×
Remington High Performance Rifle Ammo 222 Rem. 50 gr. PSP 20 rd.
×
SL INCOG SIG P320 LGT CLIP SDE BK RH
×
COLT ANACONDA 44MAG 8" 6RD STS
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 26 KO OPT OBF-HOPB
×
LEUPOLD SCOPE VX-3HD 3.5-10X40
×
SL 7378 ALS 1911 5" BLK RH
×
UTG TACT OP BIPOD W/QD LVR MNT 6"-7"
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
M91 SNIPER 7.62X54R 10+1
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 270 Win. 130 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
UTG 3-12X32 SCOPE SIDE AO MILDOT QD
×
BURRIS DROPTINE 4.5-14X42 BLSTC PLEX
×
Winchester SXP Shadow Defender Shotgun 12 ga. 18 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 264 Win. Mag. 140 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
TRIJICON NIGHT SIGHT SET HD XR
×
Speer Gold Dot Short Barrel Handgun Ammo 22 WMR 40 gr. HP 50 rd.
×
ATI CAVALRY SX O/U 12GA
×
Primos Trigger Stick Apex Tripod Carbon Fiber
×
M&P9 M2.0 METAL CC 9MM 4.2"
×
T-Series L2C (Compact) Light-Bearing
×
$2,465.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
02-191-04238-067
| Weight | 12.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.000 × 4.000 × 13.000 in |
| upc | 818773022941 |
| brand | |
| barrel_length | 14.5" Pinned & Welded |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black Hard Coat Anodized |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | DD Soft Touch Furniture |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| receiver | CNC Machined 7075-T6 Aluminum |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.