Cart
Pointer Acrius Field Shotgun 410 ga. 28 in. Walnut
×
Winchester SXP Shadow Defender Shotgun 20 ga. 18 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
TRIJICON BLT MT QLOC 34MM 1.1" 20MOA
×
ORION SPORTING 20GA 30IN
×
ACP 9MM 5" 8+1 STAINLESS
×
BER M9A1 9MM 10RD CA COMPLIANT
×
TRI VIPER G2 12M/28MC MAX7 LH
×
BER A400 XCEL SPORTING 12GA 32 OBHP
×
ZASTAVA CZ999 9MM 4.25 BLUED SERBIAN CREST
×
Auto-Ordnance 1927A-1 Deluxe Carbine Rifle 45 ACP 16.5 in. Walnut 20 rd.
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
WINCHESTER SXP DEFENDER 12GA
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
ATI BULLDOG 12GA 18.5" 5RD BLK/TAN
×
Auto-Ordnance M1 Carbine Rifle 30 Cal 18 in Walnut 10 rd.
×
BERETTA M9 9MM 4.9" 10RD BLK
×
Radians Maximus Earmuff Black
×
BGA B-14 TIMBER LH 30-06 WALNUT
×
Radians Vertex Slim Dual Mic Electronic Muff Black
×
WBY MKV BCKCNTRY 2.0 CAR 65CM 22"
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
Firefield Agility 1x30 Dot Sight
×
CENT CANIK TP9SFX 9MM 5.2 TUNGSTEN/BLK 2 10RD
×
WAL PDP COMPACT OPTICS READY 9MM 4 TT GRY
×
XS R3D 2.0 FOR SIG 320 SUP HGT GREEN
×
SIG M11A1 9MM 3.9 BLK SS NITRON DA/SA 15RD
×
SAF 20-283-131 SPECIES HLSTR GLK19 STX TAC
×
$2,164.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
02-128-02338-055 | CA COMPLY
| Weight | 12.750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.000 × 4.000 × 13.000 in |
| upc | 815604018579 |
| brand | |
| barrel_length | 16 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Milspec+ Cerakote (Brown) |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | DD Soft Touch Furniture |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| receiver | CNC Machined 7075-T6 Aluminum |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.