Cart
FN 509 FULLSIZE MRD NMS FDE 17RD
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
ACP 9MM 4" 10+1 SS
×
ARISAKA RDM AIMPNT ACRO 1.93" BLK
×
ARISAKA OFFSET SCOUT MOUNT PICATINNY
×
UTG LED FLSHLGHT W/ADJST RED LASR QD
×
ROMEO4XT-PRO 2MOA CIRCLE DOT FDE
×
AMPF 1911 2ND CNTRY 45ACP 5" 14RD BK
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 17RD
×
WEAVER BASE EXTEND MULTI-SLOT
×
GG&G EOTECH LENS COVER FOR 512/552
×
XS GR WS W/LR-HENRY DVTL FS
×
CCI Varmint TNT Green Rimfire Ammo 17 HMR 16 gr. Hollow Point 50 rd.
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
TRIJICON RMR PLATE ACC RNG Q-LOC LOW
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
Charles Daly 301 Tactical Shotgun with Pistol Grip 12 ga. 18.5 in. Nickel 3 in.
×
SW 351C 22MAG CENTENNIAL AIRLITE 1 7/8 7RD DAO
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
ATN DUAL CANTILEVER QDM
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
$929.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
1-24RD 1-12RD NS BLK/BLK
| Weight | 4.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.200 × 12.300 × 3.450 in |
| upc | 845737012144 |
| brand | |
| barrel_length | 4.32" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 24 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | COLORED |
| firearm_action | Semi-automatic |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 2 1-12 rd., 1-24 rd. |
| sights | Night Sights |
| stock | Black Polymer with Mil-STD 1913 Accessory Rail |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.