Cart
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
Savage 110 Timberline Rifle 300 WSM. 24 in. Realtree Excape/OD Barrel RH
×
Winchester AA Super Handicap Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
UNITY FAST FTC PA MAGNIFIER FDE
×
Barnes VOR-TX Long Range Rifle Ammo 6mm Creedmoor 95 gr. LRX Boat Tail 20 rd.
×
NAA 22M Mini-Revolver 22 WMR Stainless/Rosewood 1.63 in. 5 rd.
×
SPIKE'S BARKING SPIDER2 MB 5.56
×
UNITY FAST MICRO BLK
×
NAA SIDEWINDER 22WMR 4" 5RD STS
×
SIG ROMEO-X PRO CIRCLE DOT BLACK
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
WRA SXP DEFEN 20M/18CB TTIM MN
×
VIRIDIAN HS1 HAND STOP W/RED LSR PIC
×
Barnes Pioneer Lever Gun Ammo 30-30 Win. 150 gr. TSX FN 20 rd.
×
WAL PDP F SERIES OPTIC READY 9MM 3.5 10RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Otis Cleaning Kit .22 cal
×
WEATHERBY VANGUARD SYNTHETIC
×
NCSTAR COMPACT SCOPE 4X30
×
LEUP MARK 4HD 2.5-10X42 FFP PR1-MOA
×
ATI CAVALRY SX O/U 12GA
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
AMERIGLO TROOPER FOR GLK G5 17/19 GR
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
HENRY BRASS WLDLIFE 30-30 20" SIDE
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$922.18
42 in stock
Henry Repeating Arms American Beauty Lever, 22LR, 20″ Barrel, Silver Finish, Walnut Stock, 16 & 21Rd Magazines, Silver Engraved with Copper Rose H004AB
| Weight | 121.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.250 × 6.750 × 2.000 in |
| upc | 619835016263 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 16+1 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue Barrel/ Nickel Receiver |
| firearm_action | Lever Action |
| grip | American Walnut |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| receiver | Silver w/ 14k Gold Rose |
| sights | Ft:Beaded Rr:Adjustable Semi-Buckhorn w/ Diamond |
| stock | American Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.