Cart
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
A01-LD CUSTOM 9MM 4.9" 19+1
×
Analyst
×
DNZ SAV AXIS PICATINNY RAIL 8-40
×
POF-USA REVOLUTION 6.5CM
×
327 WR PC 357MAG 5" VORTEX 8RD
×
RAGING HUNTER 454 5 1/8in 5RDS TWO TONE
×
RUGER 57 OPTIC PLATE DOC/MEOP/EOTECH
×
MOSSY OAK BREAK-UP BLUED .22 MAG SYNTHETIC STOCK HYDRODIPPED
×
Ambitious
×
SOG FLING THROWING KNIVES 2.8" 3 PK
×
YHM THREAD PROTECTOR 45 .578-28 .650 OD BLK
×
BR110 Light Luxe O/U 20ga/3in 28inScroll Eng./Silver RecWalnut 5-tubes
×
ALLEN CORTEZ NYLON HOLSTER BLK SZ 1
×
TRIJICON SUP NSS GRN M&P CORE OF/MR
×
SPIKE'S BARKING SPIDER2 MB .30 CAL
×
Keystone Crickett Hydro-Dipped Synthetic Rifle 22LR Mossy Oak Break Up Country Blued
×
MPA PISTOL 9MM 6" 30RD TB BLK
×
BERGARA B14LM8013 SIERRA WLD 7PRC 22 3R WCAMO
×
HENRY TRUCKERS TRIBUTE EDITION
×
TIKKA T1X UPR .22LR 16" BLUED/
×
RUGER SEC-9 9MM 3.4" BLK 10RD LSR
×
Pistol TACO Molle
×
Winchester SXP Shadow Marine Defender Shotgun 20 ga. 18 in. Black/Stainless 3 in. w/ Pistol Grip
×
CRKT BERSERKER AXE W/HAMMER
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
WALKERS MUFF HEARING INFANT TO
×
SUREFIRE PROCOMP MB 5.56MM 1/2X28
×
HSGI UL HINGED HANDCUFF POUCH BLK
×
Mossberg Patriot Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Synthetic Black RH
×
P320 M18 CA Compliant
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$577.82
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Henry Repeating Arms Magnum Express, Lever Action, 22WMR, 19.25″ Barrel, Blue Finish, Picatinny Rail Included, 11Rd H001ME
| Weight | 107.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.500 × 6.750 × 2.000 in |
| upc | 619835001030 |
| brand | |
| barrel_length | 19.25" |
| caliber_or_gauge | 22 Magnum |
| capacity | 11+1 |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Lever Action |
| grip | American Walnut |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | No Sights |
| stock | American Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.