Cart
Winchester Wildcat VSX SR Rifle 22 LR. 16.5 in. TrueTimber VSX
×
VIRIDIAN E SERIES GRN LSR SECURITY 9
×
Tristar Raptor ATAC Shotgun 12 ga. 20 in. Black Synthetic 3 in. RH
×
PELICAN VAULT DOUBLE RIFLE
×
Elite Performance 9mm Luger JHP
×
WILS ACP-CP-9 ACP COMPACT 9MM 3.5 BLK
×
WIN SXP COMPACT FIELD 12GA 3" 26" WD
×
CHRIS RINGS ULTRALIGHT 30MM LOW
×
WTHBY XMM1228MAG SORIX MIDNIGHT MARSH 12G 28IN 3IN
×
Taurus Raging Hunter Revolver 454 Casull 8.375 in. Black 5 rd.
×
Winchester Xpert Suppressor Ready Rifle 22 LR. 16.5 in. Black Suppressor Ready
×
WIN XPR PKG 270WIN 24" TB STRATA/FDE
×
Winchester SXP Waterfowl Hunter Shotgun 12 ga. 28 in. Shadow Grass 3 in.
×
Taurus TH45 Pistol 45 ACP 4.25 in. Black 15 rd.
×
WINCHESTER SX4 DEFENDER 12GA
×
BER JXC9G10CC2 PX4CMT 9M 3.2 10R BLK
×
WALTHER P22Q .22LR 3.4" AS
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
TRADITIONS 1873 SA REVOLVER
×
BGA B-14 TIMBER 270 24 WALNUT
×
BGA B-14 RIDGE 22-250 22 SYN BLK
×
BGA B-14 HMR 300WIN LH 26 MINI CHASSIS BLK 5RD
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 6.5CREED 22 CF OMNI 5RD
×
Weatherby Vanguard Weatherguard Bronze Rifle 25-06 Rem. 24 in. Grey and Burnt Bronze Threaded
×
BGA B-14 22LR TRAINER 18 STEEL BBL
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 10RD
×
TRIJICON CTL MNT W/ Q-LOC 35MM HIGH
×
AMPF STRIKE ONE 9MM 5" 17RD SILVER
×
BERETTA BRX1 6.5CM 22"
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 6.5CREED 22 GRY OMNI
×
Tristar Matrix Inertia Semi Auto Shotgun 20 ga. 3 in. Walnut 26 in.
×
VECTOR SDP G2 10MM 5.5" MC BLK
×
BERETTA BRX1 .300 WM 24"
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 6.5PRC 24 CF OMNI 3RD
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$139.00
57 in stock
Heritage Rough Rider, Single Action Revolver, 22 LR, 4.75″ Barrel, Black Oxide Finish, Laminate Grips, Fixed Sights, 6 Rounds, Long Rifle Cylinder Only RR22B4-BBK
| Weight | 40.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.400 × 5.300 × 1.750 in |
| upc | 727962707081 |
| brand | |
| barrel_length | 4.75" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 6 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Oxide |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-14 |
| sights | RR: Notch |
| stock | Black Laminate Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.