Cart
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
Tristar Viper G2 Turkey Shotgun 410 ga. 24 in. Bronze Mossy Oak Bottomland 3 in.
×
Nosler WCA-270 Win 130g SB SP (20ct) Ammo
×
CZ-USA P-10 S 9MM FS 12-SHOT
×
Dividend
×
Federal American Eagle Rifle Ammo 300 Blackout 150 gr. FMJ Boat-Tail 20 rd.
×
SW 442 38SPL+P 1.875 BLK NO LOCK 5RD
×
Serpa Platform Ambidextrous
×
Winchester Wildcat VSX SR Rifle 22 LR. 16.5 in. TrueTimber VSX
×
REM SWIFT SCR 300RUM 180GR 20/200
×
BERETTA A300 ULTMA PTRL 12/19 BLK 5R
×
BGA B-14 RIDGE 270 24 SYN BLK
×
WIN SXP BLACK SHADOW 12GA 26" 3"
×
WALKERS MUFF SHOOTING PASSIVE
×
Walther PDP Full Size Optic Ready Pistol 9mm 4.5 in. Black 10 rd.
×
TRIJICON TENMILE 4.5-30X56
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
WARNE 7959M SKYLINE BIPOD MOUNT MLOK QD
×
HOLOSUN 510 OPEN REFLEX RED
×
WBY MKV ACCUMARK 300WBY 28 BLACK GREY
×
TIPPMANN M4-22 ELT 16" 22LR 25RD BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
CCI Blazer Pistol Ammo 40 S&W 165 gr. Total Metal Jacket 50 rd.
×
Taurus M65 Revolver 357 Mag. 4 in. Stainless 6 rd.
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 28 KO OPT OBF-HOPB
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
CHAMPION SLIM EAR MUFFS
×
AMERIGLO IDOT TRIT FOR GLK 20/21/29
×
AM DEF LOW PROFILE MNT(AIMPOINT)QR
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$1,219.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
HK USP45, V1, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Polymer Frame Pistol, Compact, 45 ACP, 3.78″ Barrel, Black, Night Sights, Manual Thumb Safety, Decocker, 8 Rounds, 3 Magazines 81000344
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 642230260962 |
| brand | |
| barrel_length | 3.78" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 8 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | COLORED |
| firearm_action | Semi-automatic |
| frame | Polymer Frame |
| magazine | 3 8 rd. |
| sights | Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.