Cart
BGA BMR 22LR CARBON FIBER BARREL
×
WIN SPR-X XT HV 12GA 2.75" #2 25/250
×
CHT CHICLADY 38SP DA 2RED/WHT
×
STEINER T SERIES RINGS 30MM LOW
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
BL FORCE BELT 10SPD DBL PSTL PCH BLK
×
Tristar Viper G2 Compact Shotgun 2 Stock Combo 20 ga. 24 in. Black Synthetic 3 in. RH
×
NAA Black Widow Revolver Combo 22 LR/.22 WMR Stainless/Black 2 in. 5 rd.
×
V800 Vault Double Rifle Case
×
WILS TR-PC-556-BL-CA PROTECTR CARB 5.56 16" *CA*
×
Keystone Chipmunk Rifle 22LR Deluxe Walnut Blued
×
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
SHADOW SYSTEMS WAR POET CR920P
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
UNITY FAST OMNI MAGNIFIER FDE
×
LEUPOLD RINGS STANDARD 30MM
×
Cimarron Model P Revolver 357 Mag. 4.75 in. Case Hardened 6 Shot
×
YHM MINI QD MUZZLE BRAKE 5/8X24
×
WARNE X-SKEL QUICK DETACH
×
BRO WTP 556NATO 16" 30RD LT SAND
×
BERGARA B14L801 SIERRA WLD 3006 22 4R WCAMO
×
SW 500 500SW 8 3/8 SS FOFS TWO MUZZLE BRAKES
×
CORBON 44MAG 320GR HUNT HC 20/500
×
HI-POINT PISTOL C9 9MM 8RD
×
TRISTAR TRINITY II O/U .410
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$598.69
24 in stock
Howa HMA60804G M1500 Mini Action 6mm ARC 5+1 20″ Threaded, Black Barrel/Rec, OD Green HTI Synthetic Stock
| Weight | 8.900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.500 × 10.200 × 4.000 in |
| upc | 682146892437 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6MM ARC |
| capacity | 5 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Green HTI Synthhetic Stock |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-7.5 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.