Cart
KSA CRICKETT G2 22LR BLUE LAM BL BBL
×
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
×
MARK V BACKCNTRY TI2 308WIN LH
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
CTC LASERSADDLE MOSS 500 SHOCKWAVE
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 10RD
×
CMMG PISTOL BANSHEE MK10 10MM
×
TRIJICON ACOG 1.5X16S GREEN RING
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .416BT
×
ALLEN ULTRX BIONIC FUSE BT MGREY
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
BCM-OR-AT-525-11 AT OPTIC RISER 525-11
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
AM DEF RECON MED SCOPE MNT 34MM
×
ACCU-TAC PC-4 BIPOD BLK
×
DDF 0212811090055*CA*DDM4V7 PRO 5.56 18 10R FDE
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
AM DEF AD-B2 CNTLVR MINI ACOG 1.54"
×
WAL PDP F-SERIES 9MM 3.5 OPTIC READY 15RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
TRIJICON CREDO 1-6X24 SFP BDC RED
×
Warne Maxima Horizontal PA Scope Rings Matte Black 1 in. Low
×
TIMNEY ALPHA TRG FOR GLK GEN 5 GLD
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
CHARTER ARMS BL DIAMOND 38SPL 2" 5RD
×
WAL PDP F-SERIES 9MM 4 OPTIC READY 15RD
×
ARISAKA RDM AIMPNT MICRO 1.93" BLK
×
VIRIDIAN RFX-11 1X16 MICRO GREEN DOT
×
EOTECH SCOPE VUDU 1-6X24MM
×
BUR 2.75X20 SCOUT HEAVY PLEX
×
$739.55
13 in stock
3” gas operated, semi-automatic shotgun that allows you to shoot light target loads to heavy pheasant loads. Removable choke system that uses Beretta/Benelli Mobil threads, includes four extended choke tubes (IC, M, F) chokes. This includes two stocks to fit different size shooters. Youth LOP 13″
| Weight | 9.200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.500 × 7.500 × 3.000 in |
| upc | 713780241302 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Black Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | |
| receiver | Black Anodized |
| sights | FT: Red Fiber Optic |
| stock | Compact Black Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.