Cart
BOND ARMS STINGER-RS 380ACP 3" STS
×
RUGER PRECISION RIFLE 30 MOA RAIL
×
PPU 270WIN SP 150GR 20/200
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
PELICAN V100C VAULT CASE WL/WF ODG
×
BGA B-14 RIDGE 6.5PRC 24 SYN BLK
×
TIK T3X LITE VEIL WIDELAND 270WSM 24 3RD
×
BGA B-14 HMR 22-250 24 MINI CHASSIS BLK 3RD
×
TRIJICON ACCUPOINT 1-4X24 GRN DOT 30
×
SAV 64F 22LR 21" 10RD R/W/B FLAG
×
BOND ROUGHNECK W/TG 357/38 2.5" BRL
×
CALDWELL DEADSHOT BENCHREST
×
TRIJICON ACOG 4X32 .223
×
Schema IWB Holster for Sig Sauer P365XL
×
WALKER'S PRO FLDING MUFF BLK/PURP
×
WALKERS MUFF HEARING
×
DI Night Sight Set - Glock Small Frame
×
TRIJICON ACCUPOINT 3-9X40 MDOT GRN
×
TRUGLO BRITE-SITE TFO FOR G42 G/Y
×
SL INCOG FOR GLK 17/19 W/LGT MAG RH
×
UTG OP3 MICRO GREEN 4.0 SNGL DOT
×
WALKER'S PRO FLDING MUFF BLK/TEAL
×
Winchester AA Heavy Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 8 Shot 25 rd.
×
Winchester AA Sporting Clays Load 28 ga. 2.75 in. 3/4 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
TRIJICON PIC RAIL FOR AC RC W/QLOC S
×
TRUGLO OMNIA 1-6X24 30MM IR PKG
×
WALKER'S VECTOR SHOOTING GLASSES SMK
×
UTG 3.8" ITA RED/GRN CRCL SGHT W/MNT
×
WINCHESTER WILDCAT SEMI-AUTO
×
V600 Vault Large Equipment Case
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
$572.60
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Howa Mini Action, Bolt Action Rifle, 7.62X39, 22″ Heavy Threaded Barrel, Olive Drab Green Synthetic Stock, Right Hand, 5 Round Mag HMA60703+
| Weight | 142.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 10.500 × 4.500 in |
| upc | 682146375237 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Olive Drab Green |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Green HTI Synthhetic Stock |
| magazine | 1 5 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-9.45" |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.