Cart
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
Weatherby Select Plus Rifle Ammo 6.5-300 WBY 156 gr. Berger EOL Elite Hunter 20 rd.
×
Stevens 555 "E" Shotgun 16 ga. 28 in. Wood Laminate
×
CZ P-10S 9MM 3.5" OR BLK 10RD
×
Tactical Weapon-Mounted Light
×
CZ QUAIL O/U 20GA 28" VR CT-5
×
Savage B22 FV-SR Rifle 22 LR 16.25 in. Black Threaded RH
×
AMERIGLO L BLK/BLK FOR GLK 43X/48
×
COLT KING COBRA 4.25" 22LR 10RD
×
SW 642 AIRWEIGHT 38SPL+P 1.875 SS NO LOCK 5RD
×
Rossi RS22 Rifle 22 LR Black Synthetic 18 in. RH
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
COLT GOLD CUP 38SUP 5" 9RD STS
×
CHRIS RIDGELINE FFT 300WIN 22 BLK/GRY
×
Charter Arms Undercover Revolver 38 Spl. Black Full Grip Single 2 in. 5 rd.
×
GUNFIGHTER 45LC BL/WD 4.75"
×
ATN Thor 5 LRF 3-12x 320x240 12 mic Smart HD Thermal Scope
×
BAD ULTLHT CHVN CBN FBR PSTL GRP BLK
×
Federal Power-Shok Rifle Ammo 450 Bushmaster 300 gr. SP 20 rd.
×
S&W SHIELD 2.0 EZ 380ACP 8RD BLK
×
TRAILBLAZER LIFECARD 22LR POLYMER BARRETT BRN
×
XS R3D SGHT CANIK ORN
×
S&W MAGAZINE M&P M2.0 COMPACT
×
ALIEN GEAR SINGLE MAG CARRIER
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
YHM SRX FLASH HIDER 5/8-24
×
Nosler Ballistic Tip Rifle Ammunition 280 Ack Imp 140 gr. BT SP 20 rd.
×
EAA WINDICATOR 357MAG 6 BLUED 6RD
×
TRUE PREC TRIG SHOE FOR GLK BLK/BLK
×
SIG P365XL COMP 9MM 3.1 ROSE PKG 2-10RD MS
×
CVA CASCADE SB 18 223REM VEIL TAC THD
×
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
×
RUGER SPR RDHWK 454CAS 7.5" STN 6RD
×
SW GOVERNOR 410GA 2.5 45LC 45ACP 2.75 SC 6RD
×
HRNDY 17HMR 17GR V-MAX 50/2000
×
ARCHANGEL OPFOR AK-47 4 POS STOCK
×
KSA CRICKETT G2 22LR PINK LAM BL BBL
×
NIGHTSTICK SUB-COMPACT WEAPON
×
STRIKE EXT CHARGING HANDLE LATCH BLK
×
EAA GIRSAN MC14T 380ACP SOLUTION TWO TONE TIPUP
×
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR. 6.5 in. Case Hardened Camo Laminate 6 rd.
×
ALLEN ULTRX SHIELD PASSIVE NAVY
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD W/ADPTR
×
$2,024.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
FLATTOP 20″ BULL-PUP FDE
| Weight | 12.600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.050 × 10.900 × 4.700 in |
| upc | 818004022528 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 308 Win | 7.62 NATO |
| capacity | 20+1 |
| color | Flat Dark Earth |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue|Flat Dark Earth |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Flat Dark Earth Polymer |
| hand | RH |
| magazine | 1 20 rd. PMAG (G3) |
| rate_of_twist | 1-in-12 |
| sights | Open Sights |
| stock | Dark Earth Polymer with MilSpec Picatinny Rail |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.