Cart
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 12RD X-RAY 3
×
ZAS ZPAP92 7.62X39 CTR STOCK BLK 30RD
×
STEYR HS 50 M1 50BMG 35 TAKEDOWN ADJ STK 5RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK LOW
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
CMMG DETENT RCVER PIVOT/TD SPRING
×
Remington HTP Handgun Ammo 40 S&W 180 gr. JHP 20 rd.
×
TRUGLO TAC-POD 9-13" PIVOTING
×
Hi-Viz Snap On Sight for Plain Barrel Shotgun
×
SIG P365 380ACP 3.1 (2) 10RD MS BLK
×
Mossberg 500 Combo Field/Deer Shotgun 12 ga. 28 in & 24 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
Mossberg 590 7-Shot Shotgun 410 ga. 18.5 in Synthetic Black 3in RH
×
COLT COMPETITION TI 45ACP 5" 8RD
×
Rossi RM64 Revolver 357 Mag. 4 in. Black 6 rd.
×
HER RR22B4PG 22LR 4.75 BL BLK GRIP
×
LANCER HANDGUARD SIG MPX 8"
×
Savage 110 Ultralite Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Grey RH
×
NAA PORT SNUB 22/22M 1 1/8" 5RD
×
KRISS VECTOR SDP G2 45ACP 5.5 FDE 13RD
×
SIG P365 9MM 3.1 (2) 10RD XRAY3
×
TAURUS 605 EXECUTIVE .357MAG
×
HIGH POWER 9MM FDE/OD 17+1
×
ZAS ZPAPM90 5.56 18.25 MAGPUL ZHUKOV FOLDER
×
EMISSARY 1911 45ACP 5" BLK or
×
CHIA 340.160 1873 22-10 5 1/2IN BLK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
CHARTER ARMS THE PINK LADY 38SPL 2"
×
SPRINGFIELD ECHELON 9MM 4.5"
×
SW 638 38SPL+P 1.875 SS BODYGUARD AIRWEIGHT 5RD
×
WAL PDP FULL SIZE OPTICS READY 9MM 5.1 10RD PRO
×
CRICK KSA2180 22LR PRECISION 16.13 1R BLK
×
Taurus 856 TORO Revolver 38 Spl. 3 in. Stainless Steel 5 rd.
×
CZ 75 P01 9MM 3.7" ALLOY BLK 10RD
×
NEMO XO CARBON 308WIN 20
×
TRIJICON ACOG 3.5X35 HS .308 W/TA51
×
$1,288.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
18.5″ 15-SHOT OD-GREEN
| Weight | 11.900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.100 × 11.800 × 5.600 in |
| upc | 818004020548 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 15 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Olive Drab Green |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | O.D. Green Polymer |
| magazine | |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.