Cart
PRESCOTT 6MMCR 22" BROWN
×
Winchester SXP Shadow Marine Defender Shotgun 20 ga. 18 in. Black/Stainless 3 in. w/ Pistol Grip
×
BUTLER CR. STEEL LIPS MAGAZINE
×
HIVIZ LiteWave H3 Tritium Express Handgun Sight Green/Orange Litepipes White Front Ring S&W EZ380
×
WAL PDP POLYMER FS MATCH 9MM 5 10RD
×
TAU 1-22TUC139 22TUC 22LR 3 1X9 RDS SS/SS
×
SANTAN AR10 ENHNCD BCG 308 NTRD BLK
×
SW 69 44MAG 44SPL 2.75 SS AS COMBAT MAGNUM 5RD
×
LEUPOLD INTERGRAL BASE/RING
×
CZ Shadow 2 Pistol 9 mm 4.89 in. Black/Blue Grips 17+1 rd.
×
TIPPMANN M4-22 LTE 22LR 16" 25RD BLK
×
Taurus Raging Hunter Revolver 460 S&W 6.75 in. Two Tone 5 rd.
×
SIG P365 FUSE 9MM 4.3 BLK FO 17/21RD
×
SIG P365 9MM 3.1 (2) 10RD XRAY3
×
COLT PYTHON .357MAG 2.5" SS
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
Charter Arms Bulldog Revolver 44 Spl. Stainless Full Grip Single 2.5 in. 5 rd.
×
MOSSBERG PATRIOT 350 LEGEND
×
DE MK19 L5 44MAG 5" 8RD BLK ALUM IMB
×
P320 M18 CA Compliant
×
SAV 110 TIMBERLN 6.5CR CAMO LH
×
Mossberg 590 7-Shot Shotgun 12 ga. 18.5 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
NAA The Earl Mini-Revolver 22 WMR Stainless/Rosewood 4 in. 5 rd.
×
HENRY EMS TRIBUTE EDITION
×
NAA The Earl Mini-Revolver 22 WMR Stainless/Rosewood 3 in. 5 rd.
×
SW PC M&P9 M2.0 9MM 5 COMPETITOR OR GRAY 17RD
×
SAR USA CM9-21 CM9 9MM MAG 21RD
×
THUNDER 380 GOLD/BLACK 380ACP
×
Mossberg 500 Youth Super Bantam Turkey Shotgun 20 ga. 22 in. Mossy Oak Obsession 3 in. RH
×
SPIKE'S COMPLETE LOWER M4 STK(COLOR)
×
BGA B-14 RIDGE 6.5CREED 22 SYN BLK
×
RIZ 5101-20 ARTEMIS 20 29
×
SIG P320C 9MM 3.9" 10RD BLK MS MA
×
BRN A5 WW SWEET SIX 16/26M MX7
×
Kimber K6xs Revolver 38 Spl +P 2 in. Silver KimPro II 6 rd.
×
HERITAGE 22LR ONLY 6.5" BL W/COCOB
×
SIG P320 9MM 3.6 10RD X-SERIES OPTIC PLATE
×
S&W PC SHIELD 9MM EZ 8R PRT BK TS NS
×
SW 686 PLUS 357MAG 2.5 SS RB SG CT RR AS IL 7RD
×
HI-POINT PISTOL C9 9MM COMPACT
×
HSGI POLYMER X2R RIFLE TACO V2 COY
×
TIK T3X LITE VEIL WIDELAND 6.5CREED 24 3R
×
TAURUS G3C 9MM 3.26" 12RD BLK 2 MAGS
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$556.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The KS7 is designed for many applications, but it lends itself perfectly to home defense, back country hiking or anywhere you need a compact 12ga shotgun. Its intuitive, simple features, optional Picatinny-style rail and M-LOK accessory mounting solutions. KelTec kept the business end right where itÂ’s supposed to be, but took the party out back with rear loading and downward ejection
| Weight | 7.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.250 × 10.250 × 4.000 in |
| upc | 640832007787 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 7+1 2.75 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Black Polymer Bullpup |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.