Cart
CHRIS RIDGELINE FFT 300WSM 20 BLK/GRY
×
COLT GOVT COMP 45ACP 5" 8RD STS/BL
×
HI-PT CARB 10MM 17.5" TARGET STK NTB
×
TAY 555161 DEVIL ANSE 45LC 4.75
×
TAU 1-22TUC131 22TUC 22LR 3 1X9 RDS BK/BK
×
THUNDER 380 GOLD/BLACK 380ACP
×
RUGER SR1911 9MM 4.25" DT 9RD 3DOT
×
Mossberg Silver Reserve Field Shotgun 20 ga. 26 in. Satin Black Walnut 3 in.
×
RUGER SEC-9 9MM 4" CBLT KIN BL 15RD
×
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 10RD X-RAY 3
×
RITON 30MM HIGH RING SET
×
MINI 22MAG REV 1-5/8 SS BLKPRL
×
ZENITH ZF-5 9MM 8.9 ESSNTIAL PKG BLK
×
ROCK ISLAND GI STD 38SUP 5" 9RD BLK
×
SHLDS MOUNT PLATE WALTHER Q4/Q5 PPQ
×
S&W M&P15-22 22LR 16" 10RD BLK FXD
×
Cimarron 1911 Pistol 45 ACP 5 in. Parkerized 8 rd.
×
SW M&P9 M2.0 OR 9MM 4.25 TS SF 17RD
×
HIVIZ LiteWave Front and Rear Sight Combo Henry .22 LR Rifle
×
CZ DAN WESSON VBOB .45ACP 4.25
×
ARISAKA FINGER STOP M-LOK FDE
×
KELTEC PMR30 22WMR BLK 10RD
×
RUGER SUPER WRNGLR 22LR 5.5" 6RD BRZ
×
Shadow Systems CR920P Elite Slide Optic Pistol 9mm 3.41 in. Black Frame Compensated Black 13 rd.
×
CHRIS RIDGELINE FFT 270WSM 20 GRN/BLK BB
×
P938 TWO-TONE 9MM 7+1 NS AMBI
×
COLT ANACONDA-SP8RFT TRGT 44 8 SS
×
WARNE V465M SAVAGE LA VAPOR PIC RAIL 8-40 SC
×
SIG P320 9MM 4.7 10RD X-SERIES OPTIC PLATE
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$1,306.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Designed in collaboration with RMEF for backcountry use, the Camp Guard 10 is comfortable enough to carry while providing the stopping power for the largest of predators. The Camp Guard 10 is built upon a stainless steel frame, barrel, and slide. It includes a full-length guide rod and a stainless steel match-grade bushing. The trigger is made from a premium aluminum while the grips feature a Rosewood finish. Tactical wedge sights help you accurately deliver rounds downrange. The Camp Guard measures 8.7 long, 1.28 wide, and weighs 38 oz.
| Weight | 4.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 10.000 × 4.000 in |
| upc | 669278302331 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 10MM AUTO |
| capacity | 8 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Tritium Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.