Cart
XS R3D 2.0 FOR SIG 320 SUP HGT GREEN
×
SIG 365XCA9COMPRXX P365 9MM CMP 3.1 OR 17R BK
×
IWI MASADA 9MM 4.1" 3-DOT
×
HS507K X2
×
AR-15/M-16 Overmolded Collapsible Buttstock
×
BAD ENHANCED TRIGGER NICKLE TEFLON
×
BRO AB3 MICRO STALKER 243WIN 20 BLK 4RD DBM
×
Chiappa M1-9 Carbine Rifle 9mm 19 in. Black 10 rd.
×
Winchester Extreme Deer Hunter Shotgun 12 ga. 22 in. Mossy Oak 3 in. w/ Pistol Grip
×
P320 FULL 9MM NIT 10+1 OR
×
P238 TWO-TONE 380ACP 7+1 NS
×
MEPRO 56225000 M21 T RFLX TRIANGLE RED
×
CMMG RIFLE RESOLUTE MK4 5.56MM
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
HRNDY SF 257ROB+P 117GR SST 20/200
×
BRO AB3 HUNTER 300WIN 26 MATTE WALNUT 3RD DBM
×
STEINER PREDATOR 8 RIFLE SCOPE 3-24X50 E3 RET
×
TRIJICON ACOG 3X24 GREEN HS/DOT .223
×
BERGARA B14LM5013C RIDGE RFL 7PRC 22 3R BK/GR
×
BRO AB3 7MMREM COMPOSITE STALKER 26 BLK 3RD DBM
×
WARNE MT 35MM LOW MATTE RINGS
×
WARNE MT 35MM MED MATTE RINGS
×
CHP STACCATO DUO ADAP 407K/507K
×
TruGlo 30 Series Tactical Scope 30mm 1-6X24 IR SPC
×
UNITY FAST MRDS BLACK
×
ARISAKA RDM AIMPNT MICRO 2.26" FDE
×
ARMSCOR 22WMR 40GR JHP 50/2000
×
AMERIGLO IDOT TRIT FOR GLK 17/19/22
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
DNZ TKA T3 -T3X PICATINNY RAIL 20MOA
×
TRUGLO RED DOT SIGHT 2X42MM
×
BSA Optics Edge Pistol Scope 2-7x28mm 30/30 Duplex Reticle
×
$899.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The TLE (Tactical Law Enforcement) family of pistols is ideal for duty carry, tactical applications and personal protection. It has a blacked out frame and slide with front strap checkering, G-10 grips and fixed low-profile 3-dot night sights.
| Weight | 4.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 1035.000 × 4.000 in |
| upc | 669278323350 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 7 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Tritium Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.