Cart
CHARLES DALY TRIPLE THREAT
×
COLT MID CARBINE 5.56 16.1" 30RD BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
R95 CLASSIC 444MAR BL/WD 20"
×
Magnum Research BFR Revolver 44 Mag. 5 in. Stainless Steel 6 Shot
×
RUGER MINI-14 RNCH 5.56 18.5" BL 5RD
×
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR./Mag. 4.75 in. Cocobolo Bird Head 6 rd.
×
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR. 4.75 in. Case Hardened Camo Laminate 6 rd.
×
SIG P226 XFIVE 9MM 5" 20RD STS
×
TRUGLO BRITE-SITE FBR OPT S&W EZ 380
×
ZAS ZPAPM90 5.56 18.25 SERBIAN RED STOCK 30RD
×
SAR USA CM9-21 CM9 9MM MAG 21RD
×
Mossberg 590 Retrograde Shotgun 12 ga. 20.75 in. Walnut 3 in. RH
×
DBLTAP 500SW 400GR HARDCAST 20/500
×
SIG P320 9MM 3.9 M18 MS COY NS PLATE 17/21RD
×
Rock Island M206 Revolver 38 Spl 2 in. Black Parkerized Wood Grip 6 rd.
×
SIG P938 9MM 3 LEGION GRY SAO XRAY 3 7RD
×
RUGER SEC-9 9MM 4" BLK 15RD 3DT LSR
×
DBLTAP 454CAS 400GR HARDCAST 20/500
×
Mossberg 500 Combo Field/Deer Shotgun 12 ga. 28 in & 24 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
CZ SHADOW 2 COMPACT OR 9MM FS
×
HI-PT JXP 10MM 5.2" NON THRD 10RD BK
×
RUGER SR1911 45ACP 4.25" STS 7RD
×
ZAS ZPAPM90 7.62X39 18.25 QUAD RAIL FOLDER
×
SIG P320 XTEN ENDURE 10MM 5"
×
TAU 1-22TUC131 22TUC 22LR 3 1X9 RDS BK/BK
×
SIG 365X9BXR3RXX P365 9MM 3.1 OR 12R BLK
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
Mossberg Silver Reserve Field Shotgun 20 ga. 26 in. Satin Black Walnut 3 in.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
HS515GM
×
KRISS VECTOR SDP G2 9MM 5.5 WHITE 10RD
×
SIG P320C 9MM 3.9" 10RD BLK MS MA
×
WARNE QD EXTND SKELETON 34MM BLK
×
$1,030.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The K6s (DASA) is next evolution of the Kimber revolver product line that takes the acclaimed K6s system and outfits it with a double and single action trigger mechanism. The platform maintains the benefits of the original K6s such as the outstanding double action trigger pull, compact envelope, and six shot capacity but with the added advantage of a single action trigger and a 4″ barrel.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 669278340319 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Brushed |
| firearm_action | Revolver |
| sights | White Dot Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.