Cart
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR. 6.5 in. Case Hardened Camo Laminate 6 rd.
×
P365 9MM 10+1 COYOTE 2A OR
×
CMMG RIFLE RESOLUTE MK47 7.62
×
LANTAC RVN BLLT BUILDER SET 6.75" RL
×
TRISTAR TRINITY II LT O/U 12GA
×
BERETTA BRX1 6.5CM 22"
×
WAL PDP COMPACT OPTICS READY 9MM 4 TT GRY
×
Chiappa Rhino Hunter 30DS Revolver 357 Mag 3 in. Cereakote OD Green 6 Shot
×
CHIAPPA RHINO SAO 357MAG 3" 6RD NEB
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD W/MO2 CHM
×
BGA B-14 TIMBER 270 24 WALNUT
×
ARS SAM5 5.56 16.3 PLUM 30RD PLUM MAGAZINE
×
WRA SXP HNT 20/28MC 3.5 TT VSX
×
ATI Cavalry Shotgun 410 ga. 26 in. Wood 3 in.
×
Chiappa LA322 Cabine Lever Action Rifle 22 LR 18.5 in. Wood 15 rd.
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
Kimber Micro Stainless Pistol 380 ACP 2.75 in. Satin Silver w/ Rosewood 7 rd.
×
P238 EMP SCORP 380ACP COY NS
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
UNITY GASCAP LNK USB-C/SF SCT FDE
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 LIGHT MAPLE WOOD 30RD
×
American Classic 1911 Commander Pistol 9mm 4.25in. Matte Blue 10 rd.
×
ANTALYA ELEGANT 12/30 3"
×
BARRETT MRAD FOLDING STOCK
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$1,198.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Kimber KDS9c, 1911, Semi-automatic, Single Action, Aluminum Frame Pistol, Compact, 9MM, 4″ Fluted Barrel, Matte Finish, Black, G10 Grips, Optics Ready, Adjustable Rear Sight With Fiber Optic Front, 10 Rounds, 2 Magazines 3100011
| Weight | 55.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 10.000 × 3.500 in |
| upc | 669278310114 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.