Cart
KON SIGHT-PRO PTS2 3X30 PRISMATIC IR
×
LEHIGH LA10-115-XD 10MM 115 LEHIGH DEF XD 20/10
×
Federal Power-Shok Load 20 Gauge 3 in. 18 Pellets 2 Buck Shot 5 rd.
×
HRNDY XTP 9MM .355 115GR 100CT
×
SPRGFLD 45ACP GARRISON 5" 7RD BLK
×
SIG M18 X SERIES RX 9MM 3.9"
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
HIVIZ H3 NS FOR GLK 17/19 G/O OR
×
TRISTAR HUNTER MAGII O/U 12GA.
×
MARK V BACKCNTRY TI2 240WBY LH
×
HRNDY AG 45ACP 185GR XTP 20/200
×
FAXON 15B22A7R16NGQ5RNP3 GUNNER 16" 22ARC NKL
×
Howa M1500 Hogue GamePro 2 Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Green Scope Package
×
HOWA HMA60804G M1500 MINI 6MMARC 20 GRN
×
Savage Rascal Minimalist Rifle 22 LR Teal/Grey RH
×
FAXON 15B22A7R24FHQ5RNP3 HVY FLT 24" 22ARC NKL
×
Federal Premium Pistol Ammo 10mm 200 gr. Swift Aframe JHP 20 rd.
×
HRNDY AW 7MM-08 139GR INT SP 20/200
×
WINCHESTER SXP HYBRID 12GA
×
AUTO-ORDNANCE 1911A1 .45ACP SS
×
FED PWRSHK 270WIN 130GR CPR 20/200
×
TALLEY MODERN SPORTING RINGS 1" HIGH
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
DBLTAP 260REM 140GR HPBT 20/500
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 34MM XHI
×
Model 7360RDS 7TS ALS/SLS Mid-Ride Duty Holster for Sig Sauer P320 w/ Compact Light
×
BERGARA B14SM909 STOKE CMP 6.5PRC 20 3R BK/GR
×
FED GOLD MDL 223REM 73GR BERGER 20
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$956.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The Micro 9 Rapide Black Ice has performance features such as the aluminum frame with KimPro II silver finish, the slide has lighening cuts for faster lock time made of stainless steel, finished in silver/gray Kimpro II, the barrel is 3.15 inches in length made of stainless steel in match grade with DLC coating for extreme durability, 7 round magazine capacity, flush fitting magwell, along with Stiplex front strap pattern. Premium aluminum trigger, Black G10 grips, comes with Tru-Glo TFX Pro Day night sights.
| Weight | 2.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.250 × 7.500 × 2.500 in |
| upc | 669278332239 |
| brand | |
| barrel_length | 3.15" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 7 Rounds |
| color | Silver |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | TRUGLO TFX Tritium/Fiber-Optic Day/Night |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.