Cart
HENRY REVLR 357MAG 4" 6RD BIRDSHEAD
×
TRISTAR CYPHER O/U 12GA 3" 28"
×
SPRGFLD XD9 9MM 3" BITONE 10RD
×
ARISAKA OFST SCOUT MNT MCX M-LOK FDE
×
CZ SHADOW 2 COMPACT OR 9MM FS
×
Shadow Systems XR920 Elite Slide Optic Pistol 9mm Black Frame 4 in. Unthreaded Barrel Black 17rd
×
SAR9 CMPT GEN3 9MM BLK 4" 10+1
×
CVA CASCADE 308WIN 22" 4RD BLK/OD
×
LPM ECLIPSE FLASH HIDER 1/2X28 BLACK
×
S&W M&P FPC Blk 40 S&W 16.25'' (1)15 (2) 20 RND Mags
×
SW EQUALIZER 9MM 3.6 NTS 10RD
×
NAA Black Widow Revolver Combo 22 LR/.22 WMR Stainless/Black 2 in. 5 rd. AS
×
TAURUS RGNG HNTR 500SW 6.75" TT 5RD
×
WBY 307 ALPINE MDT 6.5-300WBY 28
×
Savage Mark II FVXP Rifle 22 LR 21 in. Black w/ Scope RH
×
CCI Varmint VNT Rimfire Ammo 17 MACH 2 17 gr. VNT 50 rd.
×
Federal Fusion Pistol Ammo 50 AE 300 gr. Fusion Soft Point 20 rd.
×
YHM SRX FLASH HIDER 1/2-28
×
Weatherby Mark V BackCountry 2.0 Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Camo and Graphite with Brake
×
Weatherby Orion 1 Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in. RH
×
SIG P365 X MACRO OR 9MM 3.7 17RD
×
BERGARA B14S9514 STOKE CMP 350L 16.5 6R BK/TN
×
CALDWELL BIPOD XLA 6"-9" FIXED
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
Savage B22 FV-SR Rifle 22 LR 16.25 in. Black Threaded RH
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 BLK 2 17RD
×
BGA B-14 TIMBER LH 6.5CREED WALNUT
×
RUGER PCC BCKPKR 9MM 16.12" 17RD BLK
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 10RD
×
Tristar Viper G2 Compact Shotgun 20 ga. 24 in. Walnut 3 in. RH
×
MI PISTOL BLAST DIVERTER
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
TAY 550810DE SMK WAG DLX 357 4.75
×
$986.16
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The MICRO 9 RAPIDE (FROST) features performance enhancing features such as stepped cockingserrations, slide lightening cuts for faster lock time, striking two-tone KimPro finish and DLC coated barrel for extreme durability, flush fitting magwell, along with Stiplex front strap pattern, for positive grip.
| Weight | 2.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 7.500 × 2.500 in |
| upc | 669278332376 |
| brand | |
| barrel_length | 3.15" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 7 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.