Cart
Savage 93R17 FV Rifle 17 HMR 21 in. Black Heavy Barrel RH
×
BARRETT MRAD FOLDING STOCK
×
VIRIDIAN RFX44 COMPACT GRN DOT LOW
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .416BT
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
MAG BFR500SW10B 500 SA REVOLVER 10IN BISLEY
×
Winchester SXP Waterfowl Hunter Shotgun 12 ga. 28 in. Mossy Oak Bottomland 3.5 in.
×
GG&G FLT ACCUCAM MOUNT W/30MM RINGS
×
BARNES VOR-TX 10MM 155GR XPB 20/200
×
Crickett Scope
×
AM DEF AD-B2 CNTLVR MINI ACOG 1.54"
×
AMERIGLO CAP PRO O/O FOR GLK 17/22
×
MGR BFR 30-30 SA REV 10SS 6RD
×
EOTECH MINI REFLEX SIGHT
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
Federal Game-Shok Heavy Field Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/4 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
ADI 223 REM 69GR SIERRA MKING 20/200
×
XS MINIMALIST FOR S&W K/L FRAME GRN
×
Winchester SXP Turkey Shotgun 12 ga. 24 in. Black Synthetic 3.5 in.
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
GEISSELE SPR PRCSN 34MM EXT BLK
×
CTC LASERGUARD PRO FOR GLK 42/43 RED
×
UNITY FAST COMP BLK
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BUCKMASTERS 3-9X50 BDC BLACK
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
KAR THOM 1927A-1 DLX 45 20R CH
×
TruGlo Glo-Dot Universal Red Fiber
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$460.79
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
21000159
| Weight | 8.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.000 × 10.500 × 3.000 in |
| upc | 723551444399 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Nickel |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Nickel |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Turkish Walnut |
| magazine | |
| sights | Ghost Ring Sight |
| stock | Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.