Cart
RUGER PC 9MM 16.12" 10RD BL FLT
×
YHM QD MOUNT THREAD PROTECTOR
×
Serpa Platform Ambidextrous
×
Radians Ladies Range Shooting Glasses Aqua/Amber
×
BH ARC IWB SP XD/MOD2 3.3" AMBI GRY
×
POF-USA MINUTEMAN 350 LEGEND
×
POF-USA REVOLUTION 6.5CM
×
Magnum Research BFR Revolver 350 Legend 7.5 in. Stainless Steel 6 Shot
×
HIVIZ LITEWAVE H3 TRITIUM LITE
×
ADV TECH TACTLITE AR15 MILSPEC G2
×
KelTec R50 Rifle 5.7x28mm 16 in. Black 50 rd.
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 17RD
×
PELICAN VAULT DOUBLE RIFLE
×
TRUGLO BRITE-SITE TFO FOR G42 G/Y
×
WALKERS MUFF ELECTRONIC RAZOR
×
RUGER 1" X-HI(6) GST (6KTG) SLD INDV
×
WIN SPRX WINCLEAN 9MM 124GR 50/500
×
BGA B-14 RIDGE 6.5CREED 22 SYN BLK
×
Weatherby Select Rifle Ammo 270 WBY 130 gr. Hornady Interlock 20 rd.
×
WALKERS MUFF SHOOTING PASSIVE
×
CENT CANIK SFX RIVAL 9MM 5 DARK SIDE BLK 2 18RD
×
TRITIUM Night Sights
×
ALLEN ULTRX SHIELD PASSIVE NAVY
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 30-06 Sprg. 165 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
$3,599.00
1 in stock
GRAPHITE BLACK CERAKOTE
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.250 × 6.000 × 2.750 in |
| upc | 747115450657 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Weatherby RPM |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Graphite Black Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Carbon Fiber w/Grey & White |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| receiver | Matte Titanium |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.