Cart
CENT CANIK SFX 9MM GREY MECANIK MO2 OPTIC 2 18RD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
BGA B-14 RIDGE 300WIN 24 SYN BLK
×
BERGARA B14L802 SIERRA WLD 270 22 4R WCAMO
×
FN 510 MRD 10 MM NMS
×
Federal Game-Shok Hi-Brass Load 16 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 6 Shot 25 rd.
×
BERGARA B14LM802 SIERRA WLD 7MM 22 3R WCAMO
×
SIG E65CMGK130-20 MARKSMN HNTR 65CRD 130GR 20/10
×
BERGARA B14 HMR 7MM PRC 26"
×
TRIJICON ACCUPOINT 4-24X50
×
Bright & Tough Suppressor Sights - Glock Standard Frames
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
BGA B-14 22LR TRAINER 18 CARBON BBL
×
MI BLAST CAN M14X1.0 LH THREAD
×
Winchester Super-X Pistol Ammo 40 S&W 155 gr. Silvertip HP 20 rd.
×
HIVIZ LITEWAVE H3 NS KIM 1911 G/O WH
×
SANTAN STT-15 6MMARC 18" BLACK
×
MI PISTOL BLAST DIVERTER
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
DBLTAP 454CAS 400GR HARDCAST 20/500
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$2,499.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
PMCX-762R-7B-LT-PCB | BRACE
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.400 × 11.300 × 4.200 in |
| upc | 798681699773 |
| brand | |
| barrel_length | 7.75 |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 28 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Anodized |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| frame | Aluminum Frame |
| grip | Folding Pistol Brace |
| magazine | 1 28 rd. Magazine |
| rate_of_twist | 1 in 9.5" |
| sights | Optic Ready |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.