Cart
Winchester AA Light Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 9 Shot 25 rd.
×
1873 TC9 9MM NKL/IVORY 3.5"
×
Mossberg Patriot Rifle 450 Bushmaster 20 in. Walnut RH
×
Crimson Trace CMR-208 Rail Master 420 Lumen White
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
UNITY FAST AEMS BLK
×
WARNE 8501M HYPERLITE 1 INCH MEDIUM MATTE RINGS
×
ARISAKA RDM AIMPNT MICRO 1.93" BLK
×
CZ P-10F SR OR 9MM 5.1" 21RD BLK
×
XS Sights F8 Night Sights Orange Glock 42 & 43
×
BUR BASE 2PC XTB TIKKA
×
HNRY HMESTEDR 9MM 10RD FITS SIG MAG
×
AMERIGLO TRIT F/R FOR GLK 17/19 ORG
×
CALDWELL BIPOD XLA 6"-9"
×
TAL PL0258725 PIC BASE SAVAGE ACCUTRIGGER LONG A
×
WARNE 8500M HYPERLITE 1 INCH LOW MATTE RINGS
×
CHP RMR TO HOLOSUN EPS / EPS CARRY
×
SureFire V70 Speed Flashlight Holster Black
×
BLK PNT DUAL POINT AIWB P365
×
Barnes VOR-TX Long Range Rifle Ammo 30-06 Sprg. 175 gr. LRX Boat Tail 20 rd.
×
500 SLUGSTER 20/24 3" BL/SYN
×
Pointer Over Under Shotgun 410 ga. 28 in. Wood Case Colored
×
REPTILIA AUS 34MM MOUNT 1.54" FDE
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$1,077.42
16 in stock
MOSS 85144 940 PRO 12 24 5R OPTIC CUT SYN BLK
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 15813851442 |
| brand | |
| barrel_length | 24 Vent Rib |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 4+1 |
| chamber | 3" |
| color | Tungsten |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Black Synthetic Adjustable LOP |
| magazine | |
| receiver | Tungsten Gray Anodized |
| sights | Fiber Optic Front Sight |
| stock | Adjustable Black Synthetic Stock |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.