Cart
BOND ROUGHNECK W/TG 357/38 2.5" BRL
×
Tristar Viper G2 Compact Shotgun 410 ga. 26 in. Black Synthetic 3 in. RH
×
AMPF STRIKE ONE SPD 9MM 5" 17RD SS
×
RITON 30MM HIGH RING SET
×
WBY MKV ACCUMARK 338LAP 28 BLACK GREY
×
SEEKINS 30MM TUBE .97" HIGH 4CAP
×
SAV 64F 22LR 21" 10RD R/W/B FLAG
×
Howa M1500 Hogue Rifle 30-06 Spring. 22 in. Green
×
Charter Arms Undercover Lite Revolver 38 Spl. Anodized Full Grip Single 2 in. 5 rd.
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 300WIN 24 CF OMNI 5RD
×
TRISTAR PHOENIX SXS 20GA. 28"
×
Tristar Viper G2 Shotgun 16 ga. 28in. Walnut 2.75 in. RH
×
BERGARA B14S751CF CREST CRB 308 20 5R BK/GR
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD CHROME
×
BERGARA B14LM8013L SIERRA W LH 7PRC 22 3R WCAMO
×
WBY MK-V BC2 CRBN TI 6.5CR
×
VECTOR CRB G2 ORIGIN 45ACP 16"
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Winchester SXP Universal Hunter Shotgun 12 ga. 26 in. Mossy Oak DNA 3 in.
×
REPTILIA ROF-90 34MM ACRO BLACK
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$6,174.05
1 in stock
Nemo Arms Omen Watchman, Semi-automatic, AR, 300 Winchester Magnum, 24″ Proof Research CF Wrapped Barrel, Anodized, Magpul PRS Stock, Geissele SSA-E Trigger, 14Rd OMENW-G324CF
| Weight | 398.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.000 × 18.500 × 7.000 in |
| upc | 856458004790 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 300 Winchester Magnum |
| capacity | 14 Rounds |
| color | Black, Yellow |
| finish | Anodized |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | Magpul PRS |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.