Cart
WALKER'S FOAM EAR PLUGS 200PK BOX
×
TRIJICON FIBER SIGHT FOR GLK 17/19
×
WAL PDP F SERIES OPTIC READY 9MM 4 10RD
×
TRIJICON MRO HD RED DOT LWR 1/3 CO-W
×
Weatherby Orion 1 Shotgun 12 ga. 26 in. Walnut 3 in. RH
×
RUGER HKWEYE WLNT 6.5CRD 22" SS 4RD
×
SIG EASY6BDX 5-30X56MM 34MM MRAD BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
TRIJICON CTL MNT STATIC 34MM 1.59"
×
BL FORCE HW TEN SPEED DBL PCH CAM
×
UNITY AXON SL PIC SUREFIRE 7" FDE
×
TRIJICON CTL MNT W/ Q-LOC 35MM HIGH
×
S&B 40 S&W 130GR XRG 25/1000
×
WALKERS PATRIOT PATCH KIT FOR
×
SIG P365 XMACRO 9MM 3.7" 10R MS BLK
×
Savage 93 FVSS Rifle 22 WMR 21 in. Black RH
×
Federal Gold Medal Rifle Ammo 224 Valkyrie 80.5 gr. Berger 20 rd.
×
REM 308 WIN 150GR CLOK TIPPED 20/200
×
WBY MKV HI COUNTRY 6.5RPM 24" 4RD
×
Cimarron 1894 Rifle 30-30 Win. 26 in. Walnut Case Hardened
×
BRO A5 SWEET 16 16GA 26 MOSGH
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
WARNE X-SKEL QUICK DETACH
×
Remington HTP Handgun Ammo 40 S&W 180 gr. JHP 20 rd.
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 26 KO MO OBF-HOPB
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
S&W 1911TA E 45ACP 5" STS NS RAIL WD
×
HRNDY XTP 45CAL .451 230GR 100CT
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$3,149.95
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Radian Weapons Model 1, Semi-automatic Rifle, AR, 223 Wylde, 14.5″ Barrel Pinned Dead Air Flash Hider (16″ OAL), Mid Length Gas System, Cerakote Finish, Olive Drab Green, 14″ Free Float M-LOK Handguard, Magpul Moe Stock, Magpul MOE Grip, Radian Raptor SD Ambidextrous Charging Handle, Ambidextrous Safety, 30 Rounds, 1 Magazine R0536
| Weight | 180.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.000 × 13.000 × 5.000 in |
| upc | 817093028268 |
| brand | |
| barrel_length | 14.5" Pinned (16" OAL) |
| caliber_or_gauge | 223 Wylde |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Olive Drab Green |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | Magpul |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.