Cart
THUNDER 380 SLATE/BLACK 380ACP
×
SIG OPTICS WHISKEY4 5-20X50MM
×
EAA WINDICATOR 357MAG 4 NKL
×
AR-15/M-16 Rubber Grip Beavertail
×
WAL PDP POLYMER FS MATCH 9MM 5 10RD
×
Keystone Crickett Hydro-Dipped Synthetic Rifle 22LR Mossy Oak Break Up Country Blued
×
ZENITH ZF-5P 9MM 5.8 ESSNTIAL PK BLK
×
SIG P320 SPECTRE 9MM 4.6 21RD OPTIC READY
×
CHRIS MESA FFT 7MM REM 22 BLK/GRY
×
SAR9 SOCOM CPT 9MM ODG 4.5" TB
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
TRIJICON ACCUPOINT 2.5-10X56 STD DPL
×
TRU TG-231R1W TRIT PRO RUG SR SET
×
MINI 22MAG REV 1-5/8 SS BLKPRL
×
Winchester Deer Season XP Rifle Ammo 300 Win Mag 150 gr. Extreme Point 20 rd.
×
Savage 110 Ultralite Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Grey RH
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
HIVIZ LITEWAVE H3 NS KIM 1911 G/G OR
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
KSA CHIPMUNK 22LR GLSSY WLNT DLX
×
DAN M4A1 5.56 14.5 M4 MIL SPEC+ BROWN 32RD
×
Mossberg Silver Reserve Bantam Shotgun 20 ga. 26 in. Satin Black Walnut 3 in.
×
Savage A17 Mach 2 Rifle 17 HM2 20 in. Black RH
×
SW M&P9 COMPACT M2.0 OR 9MM 4 NTS SF 15RD
×
Browning Maxus II Rifled Deer Shotgun 12 ga. 22 in. Mossy Oak Bottomlands 3 in.
×
GIRSAN MCP35 9MM 4.87" 15RD TI NITRD
×
BROWNING MAXUS II UPLAND
×
RUGER RDHWK 357MAG 5.5" STN 8RD AS
×
SPGFLD HELLCAT PRO COMP OSP 15RD
×
WRA SXP DEFEN WOODLND 20M/18CB
×
BAD EMMR MAG RELEASE LARGE RED
×
Mossberg 590A1 Magpul Series Shotgun 12 ga. 20 in. Synthetic Black Magpul 3 in. RH
×
HENRY TRUCKERS TRIBUTE EDITION
×
SL INCOG SIG P365 MAG PCH BLK RH
×
HRNDY SF 6.5CREED 129GR SST 20/200
×
BERGARA B14S904 STOKE CMP 22250 20 4R BK/GR
×
SIG P365 9MM 3.1 (2) 10RD XRAY3
×
SW M&P9 M2.0 COMP OR FDE 9MM 4 TS SF 15RD
×
Federal Power-Shok Rifle Ammo 22-250 Rem 55. Jacketed Soft Point 20 rd.
×
SIG P226 XFIVE 9MM CLASSIC 5"
×
SW 66 357MAG 4.25 SS AS BLK SYN GRIP 6RD
×
S&W M&P 22LR 3.6" FDE 10RD
×
$639.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
20″ 5RD 3″ AR15 STYLE LEFT HND
| Weight | 13.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.400 × 9.550 × 4.000 in |
| upc | 812285027579 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 Detachable Magazine |
| chamber | 3" Chamber |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Anodized |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | 2 5 rd. |
| sights | FT: Folding Post Rr: Folding Adjustable |
| stock | Black Thumbhole Fixed Stock with Pistol Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.