Cart
NAA Mini-Master Target Revolver 22 WMR Stainless/Black 4 in. 5 rd. AS
×
SIG P320C 9MM 3.9" 10RD BLK MS MA
×
BRN SILVER MOBL 12GA 3.5" 28"
×
IC NINE 9MM BLK 8.5" 27+1 SBA3
×
NAA The Earl Mini-Revolver 22 WMR Stainless/Rosewood 4 in. 5 rd.
×
MINI 22LR REV 1-5/8 SS BLK PRL
×
SW M&P9 M2.0 COMP OR FDE 9MM 4 TS SF 15RD
×
SPRGFLD XDS MOD.2 OSP 3.3" 45ACP
×
MAGPUL DAKA TAKEOUT LG FDE
×
Savage A17 Mach 2 Rifle 17 HM2 20 in. Black RH
×
Bulldog Rapid Release Holster 1911
×
CVA CASCADE XT 300 WIN MAG 24" 3RD
×
SIG 365X9BXR3RXX P365 9MM 3.1 OR 12R BLK
×
SIG P365 380ACP 3.1 OR NICKEL/TURQUOISE 10RD
×
NAA Pug Revolver Combo 22 LR/22 WMR Stainless/Black 1 in 5 rd XS Tritium
×
RUGER SP101 38SPL+P 2.25" STN 5RD HR
×
EMISSARY 1911 9MM 4.2" BLK OR
×
BACKUP BBL SIG P320 CMPCT THRD BLK
×
DBF DB15 6.5GRENDEL 18" 28RD FDE
×
SPGFLD HELLCAT PRO COMP OSP 17RD
×
RONIN 1911 45ACP 5" BL/SS OR
×
ROSCO BL 8.2" 300BLK SAUCE PACK
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
Kimber Micro 9 Raptor Pistol 9 mm 3.15 in. Stainless 6+1 rd.
×
Serpa CQC Concealment Holster
×
SW PC 629 STEALTH HUNTER 44MAG 7.5 TOP RAIL 6RD
×
RUGER MRK IV HUNT 22LR 6.9" STN 10RD
×
Talley 30mm Modern Sporting Scope Picatinny Ring High
×
CHRIS RIDGELINE FFT 308WIN 20 BLK/GRY
×
BERGARA B14S754CF CREST CRB 22250 20 5R BK/GR
×
Browning 1911-22 Pistol Magainze 10 Rounds
×
ADAPTIVE EX AR RFL STK MIL SPEC FDE
×
STRIKE MAGAZINE CATCH RED
×
FN 509 MIDSIZE TACTICAL 9MM 4.5 BLK 10RD
×
TIK T3X SUPER VARMINT 243WIN 23.7 5RD
×
Smith & Wesson K/L Rd Butt Ruber Monogrip
×
BUR RINGS XTREME 30MM MED 2PK
×
HOG GRIP SLEEVE GLOCK & MOST MED SIZE (FF)
×
WBY MKV BACKCOUNTRY 2.0 CARBON 240WBY 26
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
$575.23
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The RM64 features RossiÂ’s prized double action trigger, and an crisp single action trigger pull. The RM64Â’s 4-inch barrel pairs with a red ramp front sight and a fully adjustable rear sight. It has 6 shots of .357 Magnum on tap in its steel cylinder. The full underlug barrel adds additional weight which helps manage magnum recoil. Although this revolver is also stainless steel, it uses a square butt configuration making it easier to shoot with full power magnums or 38 Specials.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 725327939627 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | FT: Serrated |
| stock | Black Rubber Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.