Cart
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
BRO 1911-380 BLACK LABEL 380ACP 3 5/8 MATTE 8RD
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 30MM MED
×
Hornady Match Rifle Ammo 6mm ARC 108 gr. ELD 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
VIRIDIAN E SERIES RED RUG SECURITY 9
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 26 KO SYN OBF-HOPB
×
TRIJICON BOLT MNT Q-LOC 30MM 1.125"
×
TRU TG-131K FO SET KIMBER
×
XS STND DOT FOR COLT COBRA TRIT ORG
×
ALLEN ULTRX SYNC SAFETY GLASS CLEAR
×
CHP SPNGFLD HELLCAT ADAPTER HOLO EPS
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 30-40 Krag 180 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
UTG PRO TBNR 8.5-11" M-LOK BIPOD
×
Winchester SXP Upland Field Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK HI
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
UTG RED/GRN RD W/PICT MNT DECK
×
TRUGLO SIGHT SET FN FNS/FNX-9
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
WARNE X-SKEL MOUNT 30MM
×
Weatherby Orion 1 Shotgun 12 ga. 26 in. Walnut 3 in. RH
×
CCI 50AE 300GR JHP 20/400
×
SIGHTMARK MINI SHOT M-SPEC FMS REFLEX SIGHT
×
AMERIGLO SUP TRIT SIGHTS FOR GLK G/B
×
TRIJICON ACOG 3.5X35 .308
×
FN 15 DMR3 5.56 18 30RD GRAY
×
TAURUS GX4 9MM 10-SHOT
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$1,676.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Ruger Hawkeye, FTW Hunter, Bolt Action Rifle, 6.5 Creedmoor, 24″ Cold Hammer Forged Barrel, Threaded 5/8×24, Ruger Muzzle Brake System, Matte Stainless Finish, Silver, LC6 Trigger, 20 MOA Picatinny Rail, Pro Series HS Precision Tan/Black Synthetic Speckled Stock, 4 Rounds, Left Hand, Includes Studs for Mounting Sling Swivels 57161
| Weight | 158.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 736676571611 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 4+1 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Hawkeye Matte Stainless |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | HS Precision Tan/Black Speck |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| sights | No Sights |
| stock | H-S Precision Tan Black Speckled Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.