Cart
Winchester AA Light Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 9 Shot 25 rd.
×
1873 TC9 9MM NKL/IVORY 3.5"
×
Mossberg Patriot Rifle 450 Bushmaster 20 in. Walnut RH
×
Crimson Trace CMR-208 Rail Master 420 Lumen White
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
UNITY FAST AEMS BLK
×
WARNE 8501M HYPERLITE 1 INCH MEDIUM MATTE RINGS
×
ARISAKA RDM AIMPNT MICRO 1.93" BLK
×
CZ P-10F SR OR 9MM 5.1" 21RD BLK
×
XS Sights F8 Night Sights Orange Glock 42 & 43
×
BUR BASE 2PC XTB TIKKA
×
HNRY HMESTEDR 9MM 10RD FITS SIG MAG
×
AMERIGLO TRIT F/R FOR GLK 17/19 ORG
×
CALDWELL BIPOD XLA 6"-9"
×
BURRIS XTB-SAVAGE STEEL BASE LA
×
XS F8 NIGHT SIGHT FOR GLK 20/21/29
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 30MM HI
×
DNZ GM RPR TIKKA MED 30MM 4SCRW BLK
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
ACCU-TAC PC-4 BIPOD BLK
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK
×
TRIJICON TENMILE HX 6-24X50
×
TALLEY MDRN SPORTING RINGS 35MM HIGH
×
Winchester SXP Universal Hunter Shotgun 12 ga. 28 in. Mossy Oak DNA 3.5 in.
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK .45
×
WAL PDP F-SERIES 9MM 4 OPTIC READY 15RD
×
CMMG AR15 CRUSH WASHER 1/2"
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$877.20
9 in stock
Ruger Super Blackhawk Standard, Single Action, Revolver, 44 Magnum, 4.6″ Barrel, Alloy Steel, Blued Finish, Hardwood Grips, Adjustable Rear & Ramp Front Sight, 6 Rounds 00813
| Weight | 68.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.250 × 7.000 × 2.750 in |
| upc | 736676008131 |
| brand | |
| barrel_length | 4.62 |
| caliber_or_gauge | 44 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Wood |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-20" |
| sights | Front: Ramp Rear: Adjustable |
| stock | Rosewood Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.