Cart
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
EAA GIRSAN REGARD 9MM FDE 4.9 19RD
×
P320 XFIVE Legion
×
LIMBSAVER PAD REM700/710/870 SYN
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 4.25 LAMINATE GRIP
×
SPIKE'S COMPLETE LOWER M4 STK(COLOR)
×
BRN BM FIELD TARGET SR 22LR 5.875"
×
ARSENAL SAM7UF-85 7.62X39
×
CRIMSON TRACE LASER DEFENDER
×
BL FORCE HW TEN SPEED DBL PCH CAM
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
EAA GIRSAN WITNESS2311 45ACP 4.25 COM OR BLK
×
DE MK19 357MAG 6" 9RD STS IMB
×
CZ BREN 2 MS PSTL 556 8" 30RD BLK
×
LEUPOLD REFLEX SIGHT DELTA
×
BRO BUCK MARK PLUS UFX CAMPER 5.5 TB FOFS 10RD
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD W/MO2 DRK
×
Taurus Raging Hunter Revolver 357 Mag. 5.125 in. Two Tone 7 rd.
×
Speer Gold Dot Personal Protection Pistol Ammo 9mm +P 124 gr. HP Short Barrel 20 rd.
×
FMK 9C1G2 9MM 4"BBL 10RD BLK CA/MA
×
Model 7371 7TS ALS Concealment Paddle Holster for Sig Sauer P365
×
SIG P220 45ACP 4.4 BLK TAC RAIL NS 8RD CA LEGAL
×
HOWARD LEIGHT SUPERLEIGHT
×
RUGER PC 9MM 16.12" 10RD BL THRD FLT
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
CVA CASCADE RIFLE 22 350LEG RT HILLSIDE THD
×
BERGARA B14L801 SIERRA WLD 3006 22 4R WCAMO
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BH SERPA CQC BL/PDL TAURUS PT111 LH
×
CALDWELL ACCUMAX PREMIUM 6-9 SWIVEL BIPOD
×
S&W M&P 22LR 3.6" FDE 10RD
×
$802.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage 110 Right Hand Bolt Action Hunter Rifle in 30-06 Sprg. 22 in. Carbon Steel barrel 1 in 10 twist. Drilled and tapped for scope mount. Detachable 4 round magazine. Accustock with adjustable length of pull and comb height. User adjustable AccuTrigger.
| Weight | 10.400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 8.500 × 3.500 in |
| upc | 11356570406 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 30-06 Springfield |
| capacity | 4+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Gray Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| sights | No Sights |
| stock | Black Synthetic AccuStock w/ AccuFit |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.