Cart
CCI Big 4 Shotshell Pistol Ammo 9mm #4 Shot 10 rd.
×
SW 640 357MAG 2 1/8 DAO SS CENTENNIAL RB DA SG
×
ZAS ZPAP85 5.56 10 BLK AK PISTOL 30RD
×
Pointer Over Under Shotgun 20 ga. 28 in. Wood Case Colored
×
ALLEN ULTRX BIONIC BT EMUFF MGREY
×
SAV 93R17 BTVLSS LH 17HMR 21" 5RD
×
YHM SCOPE RISER
×
ALIEN GEAR SHAPESHIFT CORE CAR
×
TRIJICON CTL MNT STATIC 34MM 1.535"
×
AGM VARM353842 VARMINTV2 LRF 35-384 THER
×
S&W PC SHIELD 380ACP EZ 8RD PRTD BLK
×
BUR RINGS 1 HIGH 22CAL DLX GLOSS
×
UNITY FAST OFFSET BASE FDE
×
XS Sights Lever Rail Black Marlin 1895 .45-75/.450/.444
×
Charter Arms Old Glory Aluminum Revolver 38 Spl. 2 in. Red White Blue 5 Shot
×
STERLING 9MM 115GR FMJ 50/1500
×
WRA WILDCAT SR 22LR 16.5 CR GY
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
Shadow Systems CR920P Elite Slide Optic Pistol 9mm 3.41 in. Blk Frame Comped Bronze 10 rd & 13 rd
×
Barnes Pioneer Revolver Ammo 357 Mag. 140 gr. TSX 20 rd.
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
SPRGFLD SCOPE MOUNT M1A 4TH GEN ALUM
×
PICATINNY MOUNT 30MM B/O 0MOA
×
ACP 9MM 4" 10+1 SS AMBI
×
RUGER 1" X-HI(6) GST (6KTG) SLD INDV
×
1911MAC 45ACP 5" 8+1 BL
×
ALPHA6 SCOPE RINGS 34MM X-HIGH
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
BER A400 XCEL SPORTING 12GA 32 OBHP
×
BERETTA PX4 9MM 4" FS
×
Charter Arms Chameleon Revolver 38 Spl. 2 in. Iridescent 5 Shot
×
Mossberg Patriot Rifle 450 Bushmaster 20 in. Walnut RH
×
BERETTA APX A1 COMPACT 9MM
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE .338LAP
×
Mossberg Silver Reserve Field Shotgun 28 ga. 26 in. Satin Black Walnut 3 in.
×
Burris AR-PEPR Scope Mount 30mm QD with Picatinny Tops
×
SW 340PD 357MAG 1.875 SC TI AIRLITE CENTENNIAL
×
REPTILIA ROF-90 30MM APNT MICRO FDE
×
Talley 34mm Modern Sporting Scope Picatinny Ring High
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
HENRY TRUCKERS TRIBUTE EDITION
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$740.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
8101 HARDWOOD GUNFIGHTER GRIPS
| Weight | 3.750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 14.000 × 13.000 in |
| upc | 736676081011 |
| brand | |
| barrel_length | 4.625" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Satin Stainless |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Hardwood Gunfighter Grips |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-14 |
| sights | Williams Adj. Fiber Optic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.