Cart
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
KRISS VECTOR SDP-E G2 45ACP 6.5 TB FDE 13RD
×
SOG RAPID RESCUE EMERCENCY
×
TRIJICON ACOG 5.5X50 RED CHV 308 FLT
×
SW 351C 22MAG CENTENNIAL AIRLITE 1 7/8 7RD DAO
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
AMERIGLO CAP PRO O/O FOR GLK 17/22
×
CCI Varmint Rimfire Ammo 22 Mag 30 gr. V-Max Polymer Tip 50 rd.
×
ADV ARMS CONV KIT FOR LE26-27 W/BAG
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
X1 PRIMAL 4-12X50 1" ILL DPLX
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 10RD
×
BGA BXR 22LR 16.5 CRMO CERAKOTE
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
BARRETT MRAD SMR 308 GRY 17"
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
Federal Game-Shok Upland Load 20 Gauge 2.75 in. 7/8 oz. 6 Shot 25 rd.
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
UNITY MODBUTTON LT LINK USB-C 7" FDE
×
Federal Premium Rifle Ammo 300 Win. Mag. 180 gr. Trophy Bonded Tip 20 rd.
×
ACCU-TAC HD-50 ARCA SPEC QD BIPOD
×
Federal Fusion Handgun Ammo 44 Rem. Mag. 240 gr. Fusion SP 20 rd.
×
WINCHESTER XPERT BR .22LR 16.5
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$1,836.00
20 in stock
Springfield M1A Standard Loaded, Semi-automatic, 308 Win, 22″ Barrel, Blue Finish, Synthetic Stock, Adjustable Sights, 10Rd California Approved MA9226CA
| Weight | 235.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.000 × 10.500 × 5.000 in |
| upc | 706397019266 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 7.62 NATO|308 |
| capacity | 10+1 |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-11 |
| sights | FT: National Match .062 Blade |
| stock | Synthetic Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.