Cart
XS DXW BIG DOT SUPP FOR GLK 9MM/40
×
XS DXT2 TRIT BIG DOT S&W M&P OR ORG
×
SAV 110 TRL HNTR 270WIN 22" 4RD ODG
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
RDI RAK47-P 7.62X39 16 BLK POLYMER 30RD
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
BERETTA BRX1 .308 WIN 20"
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
TIK T3X LITE ROUGHTECH TAN 6.5PRC 24.3 4RD
×
BERGARA B14S804 SIERRA WLD 22250 20 4R WCAMO
×
GBRS GROUP LERNA MOUNT KIT MRO BLK
×
BGA B-14 TIMBER 243WIN 22 WALNUT
×
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
BOND ROUGHNECK W/TG 9MM 2.5" BRL
×
Federal American Eagle Rifle Ammo 300 Blackout 150 gr. FMJ Boat-Tail 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
Winchester AA Heavy Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 8 Shot 25 rd.
×
TRIJICON ACOG 3X24 GREEN HS/DOT .223
×
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
×
Hornady Outfitter Rifle Ammo 270 Win. 130 gr. CX OTF 20 rd.
×
PELICAN VAULT DOUBLE RIFLE
×
TRIJICON NIGHT SIGHT SET S&W
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
Bersa BPCC Compact Pistol 9 mm. Matte/FDE 8+1 rd.
×
Federal Game-Shok Heavy Field Load 20 ga. 2.75 in. 1 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
Federal Fusion Rifle Ammo 6.5 Creedmoor 140 gr. Fusion Soft Point 20 rd.
×
Citadel BOSS-25 Shotgun 12 ga. 20 in. Synthetic Black 3 in.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$406.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Satin Finish Wood Stock With Traditional Checkering
| Weight | 9.360 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702025044 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 4+1 2.75 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Permacote Gray |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Satin Finish Wood |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | Bead TruGlo Fiber Optic |
| stock | Satin Wood |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.