Cart
Tristar Viper G2 Shotgun 410 ga. 28in. Walnut 3 in. RH
×
WAL PDP POLYMER FS MATCH 9MM 5 10RD
×
RDI RAK47-P 7.62X39 16 BLK POLYMER 30RD
×
BOND ARMS STINGER FIREBALL
×
SAR USA SAR9 SPORT 9MM GEN 3
×
WRA SXP DEFEN WOODLND 20M/18CB
×
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 240WBY 26
×
Walther PDP Compact Optic Ready Pistol 9mm 4 in. Black 10 rd.
×
Winchester Wildcat VSX SR Rifle 22 LR. 16.5 in. TrueTimber VSX
×
NAA SIDEWINDER 22WMR 4" 5RD STS
×
Tristar Viper G2 Compact Shotgun 2 Stock Combo 20 ga. 24 in. Black Synthetic 3 in. RH
×
CHARTER ARMS LAV LADY 38SPL 2" 5RD
×
SIG M18 X SERIES RX 9MM 3.9"
×
CHA 13535 MAG PUG 357MAG 3 5SHOT OR BLK
×
ATI Cavalry Shotgun 20 ga. 26 in. Wood 3 in.
×
Federal Fusion Rifle Ammo 308 Win 150 gr. Fusion Soft Point 20 rd.
×
AMETHYST ULTRA II 9MM 3"
×
WALTHER PDP OR 9MM 5"
×
FMK G2 9MM 3.87" 10RD BLK
×
BERETTA BRX1 .300 WM 24"
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 MAGPUL ZHUKOV FOLDER
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$599.76
6 in stock
26″ VR BLUED/WALNUT EJECTORS
| Weight | 8.550 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.450 × 9.400 × 3.050 in |
| upc | 819644027263 |
| brand | |
| barrel_length | 26.0000 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blued |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Oil Rubbed Turkish Walnut |
| magazine | |
| receiver | 7075 Aluminum Receiver |
| sights | Brass Front Bead |
| stock | Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.