Cart
HI-PT JCP G2 40SW 4.5" BLK MS NTB
×
COLT ANACONDA-SP8RFT TRGT 44 8 SS
×
Tipton Snap Caps 38 SP 357 Magn 6-Pack
×
SPRGFLD ECHELON 9MM 4.5" 20RD OR BLK
×
NAA Mini-Master Target Revolver 22 WMR Stainless/Black 4 in. 5 rd. AS
×
RADICAL 762X39 16" 15"RPR 20RD BLK
×
COLT COMP GOV 45ACP 5" 8RD TT
×
SPRGFLD 9MM PRODIGY 5" AOS 20RD
×
Limbsaver Classic Slip-On Recoil Pad Black Small 1 in.
×
Mossberg Silver Reserve Field Shotgun 20 ga. 26 in. Satin Black Walnut 3 in.
×
DDM4 V9 5.56MM 15" RAIL NS CO
×
SW M&P9 COMPACT M2.0 OR 9MM 4 NTS SF 15RD
×
RUGER SR1911 9MM FS 9-SHOT 5"
×
HIGH POWER 9MM FDE/OD 17+1
×
Winchester USA Super Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 8 Shot 25 rd.
×
FN REFLEX 9MM 3.3 10RD FDE
×
ECHELON 9MM ODG 4" 18+1
×
MPA PMR RIFLE 6.5CM 26" 10RD TUNG
×
Savage 42 Takedown Rifle 22 LR/.410ga. 20 in. Black RH
×
BROWNING MAXUS II UPLAND
×
RUGER GP100 357MAG 2.5" BLU 6RD FO
×
WIN SXP WTFL 12GA 3.5" 28" PRAIRIE
×
MINI 22LR REV 1-5/8 SS BLK PRL
×
WBY MKV BCKCNTRY 2.0 TI 308WIN 22"
×
SPRGFLD 45ACP TRP AKOTE NS CA
×
XS F8 NIGHT SIGHT S&W M&P FULL/CMPCT
×
Mossberg 590 7-Shot Shotgun 410 ga. 18.5 in Synthetic Black 3in RH
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$762.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Bushmaster 0010017BLK QRC II 5.56x45mm NATO 30+1 16″, Black, Collapsible Carbine Stock, A2 Grip, 14″ M-LOK Handgaurd
| Weight | 8.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.000 × 11.000 × 3.000 in |
| upc | 604206201164 |
| brand | |
| barrel_length | 16.0000 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | A2 Stock/Pistol Grip |
| magazine | 1 30 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| receiver | 7075 Forged XM15-E2S |
| sights | No Sights |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.