Cart
DDH9 COMPACT 9MM 4.28" 15+1
×
TAY 555149DE GUNFIGHTER TAYLOR 45LC 4.75
×
SIG P938 9MM 3 LEGION GRY SAO XRAY 3 7RD
×
NEMO XO CARBON 308WIN 20
×
DBLTAP 500SW 400GR HARDCAST 20/500
×
RUGER GP100 357MAG 4.2" BL 6RD ENG
×
KSA CRICKETT G2 22LR PINK LAM ST BBL
×
SIG MCX SPEAR 7.62X51 13" 20RD COY
×
NAA Black Widow Revolver 22 WMR Stainless/Black Oversided Grip 2 in. 5 rd
×
Savage 42 Takedown Rifle 22 LR/.410ga. 20 in. Black RH
×
RUGER PC CHARGER 9MM 6.5" BLK 17RD
×
KELTEC PMR30 22WMR BLK 10RD
×
BRO BUCK MARK PLUS UDX ROSEWOOD 22LR 5.5 FOS
×
Savage Rascal Rifle 22 LR Yellow 16.125" RH
×
SIG P320 9MM 4.7 10RD X-SERIES OPTIC PLATE
×
Rock Island M206 Revolver 38 Spl 2 in. Black Parkerized Wood Grip 6 rd.
×
FN 510 MRD 10 MM NMS
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
Mossberg 590 7-Shot Shotgun 410 ga. 18.5 in Synthetic Black 3in RH
×
SIG P320 AXG LEGION 9MM 3.9"
×
SIG P320 XTEN ENDURE 10MM 5"
×
BOND ARMS STINGER-RS 22LR 3" STS NYL
×
Browning Buck Mark Camper UFX Pistol Stainless .22 Cal 5.5 in.
×
SAR USA SAR9CG3OD SAR9 CMPT 4.0 OD 9 G3 15/15
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
GIRSAN MC1911SC 45ACP 3.4" 6RD BLACK
×
CHRIS MESA FFT 300PRC 22 BLK/GRY
×
THUNDER 380 GOLD/BLACK 380ACP
×
RUGER LCRX 357MAG 1.875" BLK 5RD
×
POF WONDER 556 16.5" 30RD BLUE TI
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
$624.78
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Howa HMA60804GGP M1500 Mini Action 6mm ARC 5+1 20″ Threaded, Black Barrel/Rec, OD Green HTI Synthetic Stock, Nikko Stirling 4-12x40mm Scope
| Weight | 10.600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.500 × 10.200 × 5.000 in |
| upc | 682146892574 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6MM ARC |
| capacity | 5 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Green HTI Synthhetic Stock |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-7.5 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.