Cart
TRI VIPER G2 12M/28MC MAX7 LH
×
BER A400 XCEL SPORTING 12GA 32 OBHP
×
BAD OIP ULTRA LIGHT RIFLE 16" 556
×
EOTECH MINI REFLEX SIGHT 3MOA BLK
×
AMER CLSC GOVT 1911 38SUP 5" 9RD BLU
×
Charter Arms Undercover Revolver 38 Spl. Black Compact Grip Double 2 in. 5 rd.
×
CHARTER ARMS UNDCVR LITE RED/BLK 38
×
BARRETT MRAD SMR 308 GRY 17"
×
Charter Arms Chameleon Revolver 38 Spl. 2 in. Iridescent 5 Shot
×
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
ZPAP85 5.56 SERB RED BRACE
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
Hornady Subsonic Rifle Ammo 30-30 Win. 175 gr. Sub-X 20 rd.
×
VIRIDIAN C5L GLK 17/19 LSR/550 LT
×
FN 509 FULLSIZE MRD NMS FDE 17RD
×
BUR SIGNATURE HD 3-15X44 ILLUM BALL E3 RFP MATTE
×
Winchester SX4 Waterfowl Hunter Shotgun 20 ga. 26 in. Realtree Timber 3 in.
×
GPWR STRIBOG SP9A3G 9MM 8" 33RD FDE
×
BERGARA B14S953 STOKE CMP 223 16.5 6R BK/GR
×
BGA B-14 RIDGE 450BUSH 20 SYN BLK
×
BGA B-14 HMR 22-250 24 MINI CHASSIS BLK 3RD
×
BERETTA APX A1 CARRY 9MM 3" FS
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$1,676.40
3 in stock
7MM PRC SS HE PRECISION THRDED
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.450 × 6.500 × 3.050 in |
| upc | 736676571567 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 7MM PRC |
| capacity | 3+1 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Hawkeye Matte Stainless |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | HS Precision Tan/Black Speck |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| sights | No Sights |
| stock | H-S Precision Tan Black Speckled Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.