Cart
WTHBY XSL1228SMG SORIX SLOUGH 12G 28IN 3.5
×
REPTILIA ROF-90 34MM SPM/RMR FDE
×
Bulldog Black Molded Leather Belt Slide Holster Large
×
Mossberg Gold Reserve Black Label Shotgun 20 ga. 30 in. Grade A Black Walnut 3 in.
×
BLACKHAWK STACHE IWB BASE HOL
×
Photon Non Light Holster
×
XS R3D 2.0 S&W M&P OR FULL SIZE GRN
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
Allen Combat Tactical Rifle Case Black 32 in.
×
NEMO OMEN WATCHMAN 300WIN 24" 14RD
×
BGA MG LITE 6.5PRC 22 CF MAG CHASSIS STOCK 3RD
×
RS REG FRONT-BIASED YUGO MODULAR LWR
×
Savage 110 Classic Rifle 243 Win. 22 in. Walnut RH
×
BERGARA B14 HMR 7MM PRC 26"
×
PPU 32ACP JHP 71GR 50/1000
×
ALLEN ULTRX GEL PAD EAR CUPS 1 PAIR
×
BGA B-14 RIDGE 450BUSH 20 SYN BLK
×
UNITY AXON SL PIC SUREFIRE 7" FDE
×
WAL PDP F SERIES OPTIC READY 9MM 3.5 10RD
×
CHP FN509 ADAPTER HOLOSON 509T
×
BGA B-14 CREST 300WIN FLUTED STEEL
×
WEATHERBY VANGUARD SYNTHETIC
×
Federal American Eagle Rifle Ammo 6.8 SPC 115 gr. TMJ 20 rd.
×
SPRGFLD WAYPOINT 300WIN 24" 3RD
×
NAA Black Widow Revolver 22 WMR Stainless/Black 2 in. 5 rd. AS
×
BORESNAKE 20GA W/ DEN
×
FED PRM 17HMR 17GR SPEER TNT 50/3000
×
PMC Bronze Pistol Ammo 40 S&W FMJ FP 180 gr. 50 rd.
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
$1,234.80
42 in stock
Ruger Super Redhawk Standard, Double Action, Revolver, 44 Magnum, 9.5″ Barrel, Stainless Steel, Satin Finish, Silver, Hogue Tamer Monogrip Grip, Adjustable Rear & Ramp Front Sight, 6 Rounds, KSRH-9 05502
| Weight | 100.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.750 × 6.750 × 2.500 in |
| upc | 736676055029 |
| brand | |
| barrel_length | 9.5 |
| caliber_or_gauge | 44 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Hogue Grips |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-20" |
| sights | Front: Ramp Rear: Adjustable |
| stock | Black Hogue Monogrip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.