Cart
SOG RAPID RESCUE RESCUE RED
×
Winchester AA Sporting Clays Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
SAR USA SAR9SCBL SAR9 SUBCMPT 3.3 BL 9MM 12/12
×
CHRIS MESA FFT 7MM PRC 22 TUNGSTEN/GRAY
×
REPTILIA ROF-90 34MM AMPNT MICRO BLK
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
NAA PORT SNUB 22/22M 1 1/8" 5RD
×
BERETTA 92XI 9MM 18RD CHOCOLATE CHIP
×
SPGFLD XDM ELT 10MM 4.5" 16RD OSP
×
SPRGFLD ECHELON 9MM 4.5" 20RD OR BLK
×
XS R3D 2.0 FOR DSRT EGL STD HGT ORG
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 30MM LOW
×
Charles Daly 202 Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
S&W 686PLUS 4" AS 7-SHOT .357
×
MSBRG 590 NIGHTSTICK 12/14.375 5RD
×
TAY 550818DE RUNNIN IRON SS TUNED 45LC 3.5
×
Savage Rascal Rifle 22 LR Yellow 16.125" RH
×
Mossberg 590 7-Shot Shotgun 410 ga. 18.5 in Synthetic Black 3in RH
×
SW 642 CRIMSON TRACE RED LASERGRIPS 38SPL+P 1.875
×
RUGER WRANGLER 22LR 4.62" 6RD SIL
×
TAURUS G3C 9MM 3.26" 12RD BLK 2 MAGS
×
BROWNING MAXUS II UPLAND
×
SPRGFLD 45ACP OPER MARINE BLK/OD CA
×
SW M&P9 M2.0 OR 9MM 4.25 TS SF 17RD
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
SIG MCX SPEAR 7.62X51 13" 20RD COY
×
CHRIS RIDGELINE FFT 300WIN 22 BLK/GRY
×
TRUGLO AR-15 FRONT SIGHT TRIT WHITE
×
NCSTAR VISM TOURNIQUET TACT PCH GRN
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$559.28
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
TPS Arms M6 Takedown, Over/Under, 22 Hornet, 410 Gauge 3″ Chamber, 18.25″ Barrel, All Steel Construction Blued Finish,2Rd, Flip Up Rear Peep Sights, AR Style Takedown Pin for Quick Breakdown. Includes Full Choke Tube/Wrench and Shell Storage in Stock M6-140
| Weight | 116.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.650 × 12.000 × 2.000 in |
| upc | 859629006050 |
| brand | |
| barrel_length | 18.25" |
| caliber_or_gauge | 22 Hornet |
| capacity | 2 Rounds |
| color | Blue |
| finish | Blued |
| firearm_action | Over & Under |
| sights | Flip Up Rear |
| stock | Aluminum |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.