Cart
EMISSARY 1911 9MM 4.2" BLK OR
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
SIG P320 SPECTRE 9MM 4.6 10RD OPTIC READY
×
SPRGFLD WAYPOINT 300WIN 24" 3RD
×
CZ DAN WESSON SPECIALIST OR
×
RUGER SR1911 9MM FS 9-SHOT 5"
×
Taurus Judge Revolver 45 Colt/410 ga. Black 6.5 in. 5 rd.
×
SPRGFLD M1A 308 BL WALNUT 10RD
×
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
×
Savage Mark II F Rifle 17 HM2 21 in. Black RH
×
SPRGFLD ST VIC 9MM CARBINE 16" 32RD
×
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR-22 mag. 4.75 in. Satin Camo Laminate 6 rd.
×
Winchester XPR Combo Rifle 30-06 Springfield 24 in. Black RH
×
HOWA MINI ACT 6.5GREN 22" BLK
×
HENRY REVLR 357MAG 4" 6RD BIRDSHEAD
×
RUGER GP100 MATCH 357MAG 4.2" STN AS
×
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 10RD X-RAY 3
×
GUNFIGHTER 45LC BL/WD 4.75"
×
TAY 550681 SECOND MODEL SCHOFIELD 38SP 5IN
×
Bersa BPCC Compact Pistol 9 mm. Matte/OD Green 8+1 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
Tristar Hunter Mag II Shotgun 12 ga. 28in. Midnight Bronze/MO Duck Blind 3.5in.
×
HOWA HGP27MMPRCB M1500 7MMPRC 24 HOG OVM
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$2,251.00
3 in stock
Daniel Defense 0214515175055 DDM4 V9 *CA Compliant 5.56x45mm NATO 16″ 10+1 Black Hard Coat Anodized 6 Position w/SoftTouch Overmolding Stock
| Weight | 7.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.000 × 11.000 × 4.000 in |
| upc | 815604015332 |
| brand | |
| barrel_length | 16" M4 Profile |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 10 rd. |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | DD Furniture |
| magazine | 1 10 rd. Fixed Magazine |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.